Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Receptia/ livrarea marfurilor Incarcarea/descarcarea marfurilor - Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului - Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare - Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societatii, cu care opereaza ( marfuri, instrumente de plata, bani, documente, etc. ) Beneficii: - Salariul cuprins intre 1700 - 2000 euro; - Contract de munca romanesc; - Ca medie, timpul in cursa este de 3 luni cu posibilitate de revenire in Romania pentru 15 zile; - Se poate dormi in TIR; - NU se percepe comision la angajare! - Transportul NU este asigurat.

Cerinte

- Sofer profesionist cu experienta de minim 5 ani, trafic international, in Europa si MAI ALES in Italia; - Permis conducere C E; - CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA; - Detinator card pentru tahograf digital; - Aviz medical si psihologic (Siguranta circulatiei) valabile; - Cunostinte despre intocmirea corecta a deconturilor; - Cunostinte de mecanica prezinta un avantaj; - ADR - reprezinta un avantaj

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja