Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza pentru clientii sai: SOFERI AUTOBUZ GERMANIA Tara: Germania Localitate: Karlsruhe Numar Locuri vacante: 30 Durata contractului: contract 1 an, initial 3 luni perioada de proba Tip post: Full time Nr de ore lucrate/saptamana: 40 Salarizare: MINIM 2075 EURO brut/luna in functie de experienta(13 EURO brut/ora - Sporuri pentru munca Duminica, sporuri de noapte, sporuri pentru lucrul de sarbatori Cazarea – este platita de catre angajat.

Cerinte

Cerinte: Carnet de conducere categorie D Preferabil experienta in transport calatori urban Minim 1 an experienta Nivel conversational limba germane (cunostinte de nivel A2 a limbii germana). Candidatul poate sa inteleaga fraze izolate si expresii frecvent utilizate (de exemplu, informatii legate de persoana si familie, cumparaturi, zona unde locuieste, activitatea profesionala). Sa raspunda la intrebari simple ale calatorilor din mijlocul de transport de genul: care este urmatoarea statie? La ce ora ajungem la destinatie? ATENTIE!!! Inainte de angajare se tine un interviu in limba Germana cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului. NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja