Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de soferi ,detinatori de permis de conducere -categoriile :B,C,E , in cadrul unui parc de distractii.. Locatia locurilor de munca este : Dublin ,Irlanda Candidatii vor avea activitati precum: sofat in timpul deplasarii parcului, montare /demontare a echipamentelor in momentul mutarii parcului in alta locatie pentru a-si sustine spectacolele. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de luna .Salariul lunar va fi intre 1000 si 1200 euro. Angajatorul asigura cazare gratuit. Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie . Se incheie contract pe perioada de sezon si anume :Februarie 2016-Noiembrie 2016 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv , sau pot depune Cv-ul la sediul societatii :Strada Pacii ,numarul 3,bloc S2,scara B,apartament 3 .Tulcea

Cerinte

-stare de sanatate buna; -permis de conducere :categoriile BCE; -cunostintele limbii engleze prezinta avantaj; -disponibilitate rapida de a se prezenta la post; -acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutor. -varsta cuprinsa intre -25 si 50 de ani.

6 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja