Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 3 Soferi de camion cu plecare imediata in Franta. Camioanele puse la dispozitie de catre client sunt marca Volvo si Daf cu remorca de 13 m. Se transporta paleti si apa in diferite locatii din Franta, dar si in alte tari. Camioanele cu sau fara remorca nu depasesc 44 tone. Salarizarea bruta este de 2500 euro/luna/persoana. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi o colaborare de lunga durata. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Sunt necesare: -experienta internationala ca sofer profesionist; -permisul de conducere categoriile C si E; -atestatul de transport marfa; -cardul tahograf; -certificatul de pregatire profesionala; -cunostintele de limba franceza la nivel conversational.

3 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja