Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA SALARIALA: Salariul incepand cu 1500 eur/luna Contract de munca semnat si declarat in Romania Posibilitate de castig suplimentar prin efectuarea orelor in ture de noapte Program de lucru de 8 saptamani pe camion cu 3 saptamani acasa ( concediu platit ) BENEFICII: Cazarea asigurata si platita de angajator in perioadele de repauz ( nu se doarme in cabina ci la cazari oferite de angajator ) Bilet de avion asigurat si platit de angajator Asigurare medicala inclusa Asistenta tehnica permanenta pentru probleme de serviciu Training la angajare Angajatorul ofera echipament de lucru ( jacheta, vesta, incaltaminte ) Agentia noastra NU percepe comision de la candidati!!!

Cerinte

Posesor permis auto cat. C+E Experienta in domeniu nu este necesara, insa este un avantaj pentru cei care o detin Cunostinte de limbi straine ( engleza ) - avantaj Disponibilitate pentru a sustine o proba practica

50 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja