Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Brains Consulting recruteaza: SOFERI C+E cu ADR OLANDA Transport international Olanda-Franta-Olanda Recrutam pentru clientul nostru – una din cele mai mari companii de logistica din OLANDA - soferi SOFERI C+E cu ADR Locatie: OLANDA, Eindhoven Tip post: Full time Nr. de ore/sapt: 55 Sistem de lucru 4:1 sau 6:1 In principal, munca va fi de livrare si colectare de paleti cu marfuri generale la nivel international ( Olanda, Franta).

Cerinte

CERINTE: - Carnet de conducere cat. C + E, - Ceritificat ADR - ESTE OBLIGATORIE EXPERIENTA DE MINIM 2 ani ca sofer C+E - Nivel MEDIU limba Engleza, Germana sau Olandeza. (cunostinte de nivel minim A2), - Disponibilitatea de a putea incepe munca imediat . OFERTA: - Contract semnat cu angajatorul din Olanda - Salarizare: € 11.33 brut/ora. - Castig saptamanal net: Intre 650-700 euro - Ore suplimentare platite de la 130% pana la 200% ( ore suplimentare in cursul saptamanii, Sambata si Duminica) - Concediul anual este platit - Asigurare de sanatate - Bani de vacanta + concediu - Plata salariului se face saptamanal CAZAREA: - pe cabina. TRANSPORTUL Romania- Olanda este suportat de candidat. Inainte de angajare se va sustine un interviu cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale de limba engleza / germana ale candidatului. FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!! Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai