Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

TransportNivel experienta1 - 2 aniTip contractFull-timeNivel studiiScoala profesionalaNivel salarialpeste 2000 EuroTaraAngliaValabilitate19-05-2017 : 18-06-2017Vizite 0 La acest job au aplicat 0 candidati. Daca aplici, vei fi pe locul 1 in lista candidatilor. Alege sa fii primul! Postat la: 19-05-2017 Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici Responsabilitati INTERMARIN recruteaza SOFERI DE CAMION ( 40 t) - cisterna pentru ANGLIA NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIONATE DE LA CANDIDATI INTERVIURILE CU ANGAJATORUL SE TIN LUNAR Oferta: - Contract permanent - Rotatie : 6 saptamani lucrate cu cu 2 saptamani de concediu - Salariul : 8-11 lire sterline/ora- brut - transport platit de ANGAJATOR la fiecare 6 saptamani ( cu avionul ) Cazarea asigurata de angajator in container duplex Program : minim 40 ore/saptamana Salariul aproximativ 2000 lire sterline NET/luna ( incluzand ore lucrate + bonusuri /KPI ) Salariul creste odata cu vechimea in companie 0-6 luni - 8 lire/ora 6-12 luni - 9 lire/ora 12-24 luni - 10 lire/ora peste 24 luni- 11 lire/ora Bonusuri : -dormit în nopți cabină (10 £ / noapte) , -bonus KPI săptămânal - 85 £ / saptamana, -week-end - £ 11 / zi , -Hollydays - £ 52 / zi Se platesc annual si bonusuri de loialitate: 0-6 luni - 100 lire 6-12 luni 250 lire 1-2 ani 500 lire peste 2 ani 500 lire Se transporta produse lichide alimentare locat in Anglia

Cerinte

- experienta transport camion ( 40t) minim 1 an in Romania - permis C si E - cunostinte de limba Engleza- nivel mediu ( se lucreaza cu Dispecer in limba Engleza ) - fara cazier judiciar

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai