Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

NU PERCEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE! Oferta 1. Se conduce in interiorul Belgiei, pe container pentru reziduri Cerinte: • 2 ani experienta • Cunostinte de limba engleza Beneficii: • 2200 Euro net, cazare + asigurare incluse • Decont transport intern (one-way) + mijloc de transport asigurat • Contract inregistrat in Belgia cu toate beneficiile conform legislatiei belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc) Oferta 2. Se conduce intern si extern. Cerinte: • 5 ani experienta • Cunostinte de limba franceza Beneficii: • 2300 Euro net, cazare + asigurare incluse • Decont transport intern (oner-way) + mijloc de transport asigurat • Contract inregistrat in Belgia cu toate beneficiile conform legislatiei belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc) Oferta 3. Se conduce intern si extern. Curse: Belgia – Franta, Belgia – Olanda si Belgia Germania Cerinte: • 3-5 ani experienta • Cunostinte de limba Engleza sau franceza Beneficii: • 1950 Euro net, cazare + asigurare incluse • Decont transport intern (oner-way) + mijloc de transport asigurat • Contract inregistrat in Belgia cu toate beneficiile conform legislatiei belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc)

Cerinte

Limba Engleza sau Franceza la nivel conversational Experienta conform celor mentionate mai sus Disponibilitate pentru contract pe temen lung Capacitate de adaptare

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane