Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA SALARIALA: 1800 EUR net/luna ( pentru EN B1 ) Programul de lucru este conform reglementarilor din acest domeniu Contract de munca semnat in Romania, cu detasare pe Suedia, incheiat initial pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata sau tot pe 3 luni, in functie si de preferinta candidatului Cazarea este in cabina TIRului, este posibilitatea de a opri in parcarile speciale pentru TIRuri sau la 1-2 saptamani sa mearga candidatul la garajele firmei unde are facilitati pentru a spala hainele, a gati, a dormi BENEFICII: Plata transportului pentru deplasarea in Romania dupa primele 3 luni de munca

Cerinte

CERINTE: Experienta profesionala anterioara pe comunitate min. 2 ani Cunoasterea limbii engleza nivel mediu ( A2 - B1 ) Permis auto C+E Card tahograf ADR Atestat profesional de marfa Cazier curat si fara antecedente rutiere RESPONSABILITATI: Transport marfa din diverse porturi la clienti, in conditii de siguranta TIR-ul este cu prelata NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja