Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Brains Consulting recruteaza: SOFERI TIR ANGLIA Tara: Anglia Locatie: Nordul Angliei Locuri : 10 Tip post: Full time Perioada contractului: nedeterminata Activitate: Transport HVG Program de lucru: - Schema de 5 zile/saptamana - Schema de 6 zile/saptamana

Cerinte

Cerinte: - min. 2 ani de experienta ca sofer TIR (HGV= heavy goods vehicle) cu livrari in sistem multi-drop - licenta ADR – reprezinta un avantaj - categorii : C sau CE - Cunostinte de limba: Engeza - nivel mediu - avansat Responsabilitati : - asigurarea marfii - efectuarea de curse dus-intors in nordul Angliei - stabilirea rutelor ( aproximativ 20 de livrari/incarcari) - livrarea/ colectarea paletilor - verificarea etichetelor astfel incat fiecare colet sa ajunga la Destinatie - utilizarea transpaletului pentru incarcare/descarcare marfa. Salarizare: minim 1800 lire brut/luna (1300 lire net/luna) 10 lire/ora pentru orele suplimentare Alte informatii: - Cazare : este platita de angajat, angajatorul ofera sprijin in gasirea unei chirii - Transportul catre UK – este suportat de angajat NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja