Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta URGENT 3 soferi de tir (cu prelata) pentru Danemarca!!! Salariu: - in primele 3 luni este de 1700 de euro net/luna - dupa 3 luni, se majoreaza la 1900-2000 euro net/luna Aveti ruta fixa : Spania-Danemara. In Spania este disceper roman, dar in Danemarca veti avea nevoie de cunostiinte de limba engleza/germana. Se transporta marfuri generale: masini de spalat, genti de masina, electrocasnice etc. Sistemul de lucru dorit de angajator: se va lucra minim 4 luni, dupa care va puteti lua concediu 1 luna. Daca aveti insa vreo problema si trebuie sa veniti mai devreme in tara, anagajatorul este intelegator si va poate lasa. Contractul de munca se va incheia pe perioada nedeterminata, pe o filiala a firmei din Polonia. Cazarea este in TIR. Informatii suplimentare: - anagajatorul lucreaza pe modelul: fiecare om cu TIR-ul lui. Chiar daca sunteti in concediu, nimeni nu va merge cu TIR-ul dvs. -transportul pana in Danemarca este asigurat de candidat (cu masina proprie sau orice alt mijloc de transport dorit)

Cerinte

-permis cat. C, E -card tahograf - atestat transport marfa - experienta de minim 2 ani pe transport extern ( pe 40 tone) - cunostinte de limba engleza/germana (conversational) - disponibilitate de plecare: imediata

3 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja