Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea si beneficiile locului de munca: - oferim un mediu de lucru satisfacator, in care initiativa si dezvoltare personala sunt incurajante, cu oferirea locului de munca, precum si invatarea completa ce va ramane pe parcursul vietii; - perioada de educarea si invatarea a tuturor cerintelor pentrul job-ul indicat, va avea loc in orasul Venezia - ITALIA pentru o perioada de 15/20 de zile in costul firmei; - cu un salariu motivant in functie de cerinte si indeplinirea lor. Detalii de la companie: - compania VIS este cea mai importanta companie di Italia pentru Software-ul Maritim si santierul naval. Vom deschide un nou birou in Timisoara si avem nevoie de persoane motivate precum cerintele de mai sus..

Cerinte

Abilitati tehnice: - cunostinta bazelor de date, programarea web-lui si protocoale de comunicare; - SQL Server -basa de date Microsoft; - programare in c#-ASP.net- Visual Studio; - tehnologii web - HTML - XML servicii web; - aplicatii mobile. Descrierea candidatului: - abilitati analitice excelente si o abordare structurata pentru rezolvarea problemelor; - atentie la detalii si calitati; - mare pasiune si experienta pentru crearea produselor inovatoare si utilizare experientelor orientative. - cunostinta limbi engleza si italiana ( -avantajosi sunt cei care cunosc limba italiana).

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai