Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Marim echipa de consultanti vanzari Sony ! Ne dorim colegi comunicativi, si pasionati de tehnologie sau dornici sa invete. Se lucreaza cu contract de munca (perioada nedeterminata), plata fixa + bonusuri de performanta. Exista posibilitati reale de avansare si cresteri salariale anuale. Daca tu crezi ca te potrivesti acestui profil, te așteptăm cu drag alături de noi în echipa de consultanți vânzări SONY ! Program fix: luni – vineri / miercuri – duminica, intervalul orar 13:00 -21:00. Se lucreaza doua weekend-uri/luna. Descrierea jobului - Consilierea clientilor in magazinele de profil (locatie fixa) - Realizarea obiectivelor de vanzari - Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine Beneficii - Training tehnic de specialitate si de vanzari - Perspectiva profesionala

Cerinte

Ne dorim colegi comunicativi, si pasionati de tehnologie sau dornici sa invete. - Bune abilitati de comunicare, orientare catre nevoile clientilor - Minim 3 luni experienta in zona de vanzari/promovare - Studii liceale finalizate

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai