Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- contribuie cu idei in organizarea promotiilor si concursurilor pentru clientii diviziei anvelope, uleiuri, acumulatori auto; - pregateste proiectele implicandu-se activ in obtinerea informatiilor si materialelor necesare de la persoanele implicate; - realizeaza impreuna cu ceilalti colegi concepte grafice creative pentru diverse materiale publicitare, cataloage, flyere, bannere, etc, pregatirea documentelor pentru print; - colaboreaza cu echipa in vederea realizarii proiectelor si respectarea deadline-urilor; - alte activitati ce tin de buna functionare a Departamentului de Marketing si Vanzari; - monitorizeaza si analizeaza datele de piata despre consumator, concurenta, activitati si preturi aferente domeniilor de activitate al companiei;

Cerinte

- experienta in marketing si-n vanzari; - persoana creativa, cu bune cunostinte in domeniul grafic (reprezinta avantaj);; - cunoscator pachet Microsoft Office; programelor, Corel, Photoshop (reprezinta avantaj); - cunostinte basic de pregatire de tipar / alte tehnologii de print (reprezinta avantaj); - cunostinte de design, fonturi, machetare (reprezinta avantaj); - responsabil, punctual, atent la detalii si organizat; - abilităţi de comunicare, relaţionare interpersonală si negociere; - capacitate dezvoltata de a lucra in echipa, simultan pe mai multe proiecte; - abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking; - aptitudini de sinteza si de analiza a informatiilor; - abilitati de a da si a primi feed-back; - disponibilitate de deplasare in teren; - implementare politici de marketing in teren Beneficii Oferite - colaborare cu o echipa profesionista; - mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja