Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Ce vei face tu pentru noi? Vei vizita periodic cele 4 platforme logistice din tara (Timisoara, Cluj Napoca, Bucuresti, Ploiesti) Vei gestiona proiectele de recrutare si selectie personal pentru toate pozitiile din departament Vei intocmi analize periodice ale rapoartelor de HR Te vei asigura ca indicatorii de performanta HR vor fi in target-ul stabilit Vei participa la intalniri, teleconferinte cu colaboratorii interni/externi Te vei implica activ in construirea strategiei de HR pentru departamentul Supply Chain

Cerinte

Daca: Ai gestionat cu succes proiecte de mass recrutement dar si de selectie pozitii management Iti place sa ai autonomie in organizarea proiectelor cu termene prestabilite Tratezi provocarile profesionale ca pe un prilej de a identifica solutii in mod creativ Operezi cu usurinta in programele Microsoft Office Ai un nivel bun de conversatie in limba engleza Ai disponibilitate pentru deplasare in tara, pana la 60% din timpul de lucru Ai permis de conducere si conduci in mod curent ...aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun!

5 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja