Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Experiență în domeniul resurse umane-administrare resurse umane, 3-5 ani; - Cunoștințe solide legate de prevederile legislației muncii; - Diplomă inspector resurse umane; - Cunoștințe avansate de operare pachet MS Office; - Foarte bună capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii; - Capacitate de adaptare la un ritm de lucru alert si la dinamica dezvoltării departamentului; - Capacitate de organizare și planificare a activității; - Atitudine pozitivă, automotivare și spirit de echipă.

Cerinte

Lansăm o nouă provocare profesională specialiștilor în domeniul salarizării și administrării de personal! Ne dorim un coleg responsabil, orientat spre rezultate și proactiv care să se alăture echipei noastre! Misiuni: - Calculează și ține evidența salariilor (calcularea concediilor medicale și a concediilor de odihnă, etc), taxe, impozite și alte fonduri speciale aferente veniturilor salariale; - Întocmește și depune declarațiile lunare aferente salariilor; - Întocmește documentele în legătură cu angajarea, modificarea și încetarea contractului individual de muncă conform procedurilor interne cu respectarea Codului Muncii și a legislației în vigoare; - Înregistrări în Revisal (contracte, acte adiționale, încetări); - Se ocupă de formalitățile de detașare, delegare și formare profesională a salariaților; - Întocmește adeverințe referitoare la datele administrate și furnizează copii ale documentelor existențe la dosarul angajatului; - Reprezintă societatea în cazul controalelor organizate de autoritățile locale; - Se asigură ca toate rapoartele de muncă să se facă cu respectarea legislației; - Oferă consultanță Managementului cu privire la temele legate de legislația muncii; - Realizează și transmite săptămanal către managementul societății o situație a tuturor integrărilor de salariați. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja