Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Polonia

Descrierea jobului - Polonia

•identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży na rynku; •aktywna sprzedaż produktów, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych; •koordynowanie obsługi posprzedażowej; •utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz efektywne pozyskiwanie nowych klientów; •raportowanie wyników pracy. Oferujemy: •umowę o pracę; •konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników); •prywatną opiekę medyczną; •kartę Multisport; •możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku; •pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic; •przyjazną, pełną poczucia humoru atmosferę w zespole.

Cerinte

Oczekujemy: •wykształcenia wyższego; •minimum dwuletniego, popartego sukcesami, doświadczenia w obszarze handlu; •bardzo dobrej znajomości języka czeskiego (poziom minimum B2); •komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego (poziom minimum B1); •wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu; •gotowości do odbywania podróży służbowych.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai