Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STEWARD PENTRU COMPANIA AERIANA RYANAIR Vino sa te alaturi echipei Ryanair, o companie in continua dezvoltare. Ryanair este cea mai mare companie europeana de zboruri low cost, cu 63 de baze in Europa, inregistrand un numar de aproximativ 80 de milioane de pasageri in cursul anului trecut. Ca parte din echipa Ryanair, veti putea zbura din urmatoarele baze : Marea Britanie - London-Luton, London-Stansted, Glasgow, Bristol, Liverpool, East Midlands, Edinburgh, Birmingham, Bournemouth, Leeds Irlanda - Dublin, Cork, Shannon Spania - Madrid, Alicante, Barcelona-Girona, Barcelona-El Prat, Malaga, Valencia, Seville, Palma Mallorca, Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife Portugalia - Porto, Faro, Lisbon Italia - Rome-Ciampino, Rome-Fiumicino, Milan-Bergamo, Pisa-Florence, Bologna, Cagliari, Palermo, Trapani, Alghero, Bari, Brindisi, Pescara, Lamezia, Catania Germania - Dusseldorf-Weeze, Bremen, Frankfurt-Hahn, Karlsruhe-Baden Suedia - Stockholm-Skavsta Norvegia - Oslo Danemarca - Billund Belgia - Brussels-Charleroi, Brussels-Zaventem Olanda - Maastricht, Eindhoven Malta - Luqa Grecia- Athens, Thessaloniki, Chania (Crete) Cipru - Paphos Lituania - Kaunas Polonia - Wroclaw, Krakow Ungaria - Budapest Croatia - Zadar Candidatii trebuie sa fie flexibili si disponibili pentru a se reloca initial intr-un oras - baza repartizat de catre companie.

Cerinte

Beneficiile dumneavoastra sunt : • Bilete de avion aproape gratuit (7,50 euro + taxe) – care ofera posibilitatea de a calatori, cunoaste noi culturi in timpul liber • Contract pentru 3 ani garantat dupa absolvirea cursului de training • Salariul net intre 1.200 si 1.400 euro/luna in functie de orele de zbor • Bonus pentru juniori in cadrul companiei in valoare de 1.200 euro, acordat dupa primele 6 luni lucrate • 400 euro /an pentru uniforme • Posibilitatea de promovare si dezvoltare a carierei Cerinte de baza: • Varsta intre 18 si 30 de ani • Fluenta in exprimarea scrisa si orala in limba engleza • Persoana prietenoasa, deschisa si cu personalitate placuta • Fara cazier, disponibil de a lucra imediat • Inaltime intre157 si 188 cm • In forma fizica buna, clinic sanatos • Apt pentru inot • Detinator pasaport european • Fara tatuaje vizibile (inclusiv uniforma cu maneca scurta) INTERVIURI: Candidatii interesati si eligibili se vor prezenta la interviul care va avea loc la Bucuresti in data de 4 aprilie. Pentru aceasta trebuie sa aplicati cu un CV in limba engleza si o fotografie full body Inaintea interviurilor individuale cu angajatorul va avea loc o prezentare a companiei Ryanair. Candidatilor le vor fi testate competentele lingvistice (test oral si scris).

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja