Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza STRUNGAR COMANDA NUMERICA in Franta. Recrutam pentru o importanta companie din Franta 1 Strungar comanda numerica 2 axe. Responsabilitatile sunt: -citirea planurilor tehnice; -programarea si adaptarea programelor; -administrarea utilajelor; -testarea si validarea programelor; -controlarea productiei; -respectarea instructiunilor de securitate in munca si purtarea echipamentului de protectie; -mentenanta masinilor si a utilajelor; -asigurarea curateniei pe santier. Beneficii: -salarizarea bruta de 1700 euro/ luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunoasterea materialelor, a tipurilor de utilaje si a parametrilor de prelucrare; -utilizarea si punerea in functiune a strungului comanda numerica de tip GOODWAY; -stapanirea programarii numerice FANUC; -utilizarea programului Excel; -cunostinte de metrologie; -capacitatea de lucru in echipa si respectarea termenelor limita.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja