Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Angajam Strungar pentru Franta pentru termen lung. Responsabilitati: - citirea planului de executie - selectarea instrumentelor corespunzatoare de taiere - fixarea pieselor si reglarea masinii de operare - montarea si reglarea elementelor - determinarea modalitatilor de prindere a semifabricatelor Beneficii -Nu percepem comision -Transport si cazare asigurate -contract individual de munca -ore suplimentare platite -asigurare medicala suplimentara pe toata durata misiunii Fie ca esti interesat de diferite oportunitati profesionale ori doresti un loc de munca deschis in Franta ori Belgia, colegii nostri te pot ajuta cu aceste informatii.

Cerinte

Cerinte: - Cunostinte de programare - Experienta pe domeniu si pe citirea desenului tehnic - Utilizarea podurilor rulante (optional) - Calificare de mecanic - Posibilitatea de a lucra si pe perioada noptii

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai