Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Job4Life recruteaza operatori CNC strung/freza pentru partenerul sau din Olanda. Oferta salariala: 14,5euro/ora lucrata; 2436/luna brut Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii: Experienta in domeniu minim 2 ani Nivel la limba engleza - conversational Responsabilitati: Editarea independentă a tuturor pieselor comune pe masina CNC - strung, cu un control de 2 axe, inclusiv a programelor de citire; Ajustarea programelor pe mașină și cooptimizarea programelor; Să monitorizeze progresul prelucrării; Punerea în aplicare a măsurilor provizorii de combatere Dacă este necesar, reajustarea piesei; În cazul în care este necesar, să intervină și să modifice sau să completeze un program de CNC; Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Olanda cu angajatorul pe o perioada nedetermina; Un mediu profesional de lucru; Cazarea - asigurata contracost 100 euro pe saptamana Posibilitatea de a face un curs de perfectionare/calificare Asigurarea medicala - contracost sumei 22 euro pe saptamana Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!

Cerinte

Editarea independentă a tuturor pieselor comune pe masina CNC - strung, cu un control de 2 axe, inclusiv a programelor de citire; Ajustarea programelor pe mașină și cooptimizarea programelor; Să monitorizeze progresul prelucrării; Punerea în aplicare a măsurilor provizorii de combatere Dacă este necesar, reajustarea piesei; În cazul în care este necesar, să intervină și să modifice sau să completeze un program de CNC;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai