Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Optim Synchrony, cabinet de recrutare si consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau, un strungar/operator pe masina comanda numerica. Descrierea companiei Situata la 10 km de orasul Cholet (regiunea Pays de la Loire – Franta) intreprinderea fabrica piese tehnice din material plastic pentru industria medicala, farmaceutica, agroalimentara, masini agricole, ambalaje, pompe, masini speciale etc. Descrierea postului Tip de contract : contract pe durata determinata timp de 1 an apoi, pe durata nedeterminata Salariu: 1800 euro net/luna cu posibilitate de evolutie Asigurare complementara Candidatul va avea un tutore care il va incadra si il va ajuta sa se adapteze in noul post.

Cerinte

CANDIDATUL : Se cere : - competente tehnice atat ca strungar cat si ca operator pe masina comanda numerica - un nivel conversational de limba franceza - experienta in domeniu de minim 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai