Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programele de Internship din Spania si Germania sunt ideale pentru studentii care vor sa castige experienta in hoteluri de 3-5* din strainatate. In plus, ai sansa de a-ti schimba stilul de viata pentru cateva luni de zile, de a-ti exersa si dezvolta cunostintele de limba engleza, germana sau spaniola si, bineinteles, de a te bucura de soarele si litoralul spaniol! Program de lucru: 6-9 ore/zi, 5 zile/saptamana, in functie de programul de internship si de posturi. Pentru programul de internship in Spania, SE OFERA: -contract legal de munca pe perioada de 3-6 luni; -salarii intre: 300-500 EURO NET/luna; -cazarea GRATUITA; -masa GRATUITA; -bonus: returnarea banilor de transport in limita a 250 de Euro, la sfarsitul sezonului, in functie de program si de post -plecare rapida. Pentru programul de internship in Germania, SE OFERA: -contract legal de munca pe perioada de 6-12 luni; -salarii intre: 450 EURO NET/luna; -cazarea GRATUITA; -masa GRATUITA; -uniforma; -plecare rapida. Salariul minim: 300 Euro/luna Salariul maxim: 500 Euro/luna *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja