Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

STUDENTI, NECALIFICATI, FARA EXPERIENTA, PERSONAL INTRE 20-50 ANI (2700£/luna) PENTRU ANGLIA (domeniul medical) __________ ✔ Se cere Engleza nivel conversational ✔ Carnet Auto ✔ Se ofera training gratuit ( la sediul companiei) cazare gratuita pe perioada acestuia ✔ £30 pe saptamana diurna pentru masa ✔ Contract de munca pe perioada nedeterminata, 28 zile de concediu platite/an ✔ Nu se percep comisioane/taxe dosar ✔ Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra cu poza recenta, in limba engleza la adresa de email: MARINA CREWING AGENCY ✔ Data limita de depunere CV-uri este 28.07.2017. ✔ Interviuri saptamana 1-6 August 2017 ✔Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu in limita locurilor disponibile.

Cerinte

✔ Se cere Engleza nivel conversational ✔ Carnet Auto ✔ Se ofera training gratuit ( la sediul companiei) cazare gratuita pe perioada acestuia ✔ £30 pe saptamana diurna pentru masa

15 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai