Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

* sudarea si finisarea diferitelor parti ale balustradelor, scarilor; * realizarea, la cerere, de poduri, porti, garduri sau copertine; * sudarea diferitelor parti componente ale confectiilor metalice din: aluminiu, inox si otel; * intretinerea obiectelor si masinilor de lucru

Cerinte

* cunostinte de sudura semi-automata; * cunostintele sudura TIG reprezinta un avantaj; * cunostintele de citire a unui plan de sudura reprezinta un avantaj; * vorbirea limbii engleze sau olandeze la nivel conversational; * disponibilitatea de a lucra ore suplimentare; * permis de conducere categoria B Mentiuni: Salariul net / ora: 9.16 – 10.31 EUR Se lucreaza minim 40 ore/ saptamana CAZAREA este suportata de catre angajat: 300 euro/pers/luna – 2 persoane in camera ( cheltuieli de utilitati incluse) TRANSPORTUL Romania- Belgia este suportat de catre ANGAJAT

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai