Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru clientul nostru din Franta, 1 sudor inox ce va lucra pentru industria agroalimentara. Responsabilitatile sunt: - confectionarea dupa planul tehnic a produselor din inox din industria agroalimentara, farmaceutica, chimica, etc. - decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin pliere, - - curbare si taiere; - realizarea procedurii de sudura in inox a balustrazilor din inox, bordurilor, plintelor, sifoenlor de scurgere, etc. Beneficii: - salarizare atractiva de 1600 euro/brut; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - persoane autonome.

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja