Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

* citirea de planuri specifice; * sudarea si asamblarea diferitelor parti ale balustradelor, scarilor; * realizarea, la cerere, de poduri, porti, garduri sau carpoturi; * sudarea diferitelor parti componente ale confectiilor metalice din: aluminiu, inox, otel; * intretinerea obiectelor si masinilor de lucru;

Cerinte

* experienta de minim 3 ani in domeniu; * cunostinte de sudura semi-automata si sudura TIG; * cunostinte de citire si de executie a unui plan de sudura; * vorbirea limbii engleze la nivel conversational; * disponibilitatea de a lucra ore suplimentare; * permis de conducere categoria B MENTIUNI: SALARIUL NET / ORA 9.16 – 10.31 EUR NUMAR ORE LUCRATE: Minim 40 h pe saptamana CAZARE- suportata de catre ANGAJAT: 300 euro/pers/luna – 2 persoane in camera (cheltuieli de utilitati incluse) TRANSPORT Romania- Belgia- suportat de catre angajat

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai