Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions angajeaza 2 Sudori MIG-MAG pentru o fabrica din CIOROGARLA. Contractul este pentru 2 luni, cu posibilitate de prelungire. Program de lucru: L-V : 08:30 – 17:00 Responsabilitati: • Pregateste si verifica aparatele de sudura; • Potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii; • Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati; • Regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric; • Sudeaza si taie metalul (otelul); • Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje; • Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite.

Cerinte

• Experienta de lucru in sudarea otelului (candidatii vor da o proba de lucru); • Rezistenta la efort fizic; • Seriozitate. Beneficii: • Salariu motivant. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice la acest anunt. Doar persoanele care se potrivesc pentru acest post vor fi contactate.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja