Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Let's Work International recruteaza pentru clientii din regiunea Flandra de Vest Sudori Mig Mag. Incepere imediata! Contract direct cu firma dupa perioada de interim. Conditiile oferite de companie: 1. salariul de inceput 14.28 euro/ora brut plus bonuri de masa de 6 euro/zi 2. program de zi, 39 de ore pe saptamana, de luni pana vineri 3. colaborare stabila si de lunga durata 4. evaluari periodice si cresteri salariale, dupa situatie 5. test de sudura si citire plan la angajator, in cazul in care testul este bun ramaneti in continuare la lucru sau incepeti la o data ulterioara (3-5 zile) in functie de organizarea interna a companiei. 6. daca este cazul, orele suplimentare sau sambetele sunt platite conform legislatiei din Belgia si anume 150%. Conditiile agentiei noastre de interim: 1. cazare asigurata contra cost: 95 euro pe saptamana cu toate costurile incluse (gaz, curent, apa) si adresa oficiala 2. transport rezervat de la aeroport. 3. daca va deplasati in regim propriu casa-servici (masina personala, autobuz, bicicleta) primiti zilnic abonament social calculat in functie de numarul de kilometri, aproximativ 7 euro pe saptamana= 1.4 euro/zi 4. toata administratia aferenta documentelor de resedinta, deschiderea contului bancar, asigurarea medicala obligatorie, control medicina muncii, alocatii pentru copii, concedii medicale sau de odihna 5. suport in integrare sociala, invatarea limbii, cursuri online, atestari

Cerinte

- disponibilitatea de a lucra in afara tarii pe o perioada nedeterminata - engleza la nivel mediu- conversational - diplome sau atestate - experienta minim 2 ani - abilitatea de a citi planuri si a lucra independent - diferite procedee si pozitii de sudura

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai