Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 10 Profil candidat: Experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani Cunoasterea limbii germane la nivel mediu Calificare Oferta: Salariul: 1500 euro/luna în funcție de experienta Contract perioada determinata 3 luni Program 7ore/zi + ore suplimentare Cazare asigurata de angajator

Cerinte

Responsabilitati: - pregăteşte şi verifică aparatele de sudură; - potriveşte piesele în vederea tăierii sau sudării; - potriveşte piesele în vederea tăierii sau sudării; - curăţă şi controlează părţile componente de eventualele defecte, impurităţi; - reglează tensiunea /intensitatea curentului electric; - sudează şi taie metalul şi plasticul; - consolidează părţile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje; - controlează piesele finite utilizând dispozitive de măsură specifice; - interpretează şi utilizează documentaţia tehnică; Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana. Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja