Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Sudori cu experienta in sudura MIG - MAG pentru GERMANIA Sudura MIG - MAG 136 sau 135 Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă; • salarizare foarte atractiva (minim 10 EURO pe ora); • se lucreaza minim 220 ore pe luna; • activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate; • bani de masa, 200 euro; • transport local si international; • cazare; • asigurari de sanatate recunoscute international; Trimiteti cv-ul in limba engleza sau germana.

Cerinte

Cerinte: • experienta in sudura sudura MIG-MAG de minim 2 ani; • autorizatie (valabila sau expirata) ; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare; Responsabilitati: realizarea sudurii MIG-MAG 136 sau 135

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja