Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru un important client al nostru din Franta, 1 Sudor TIG. Veti lucra in confectie de mobila din inox. Pe langa sudura trebuie sa cunoasteti procedeul de taiere, pliere si imbinare a materiei prime pentru oblinerea diferitelor obiecte de mobilier. Beneficii: Salarizarea bruta este in suma de 1700 euro/luna. Cazarea este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat de catre firma angajatoare. Exista posibilitatea de prelungire si poate fi un contract de lunga durata.

Cerinte

Este foarte importanta experienta ca sudor TIG in inox. Calificarea in domeniu este obligatorie. Toate piesele vor fi efectuate pe baza planurilor tehnice. Permisul de conducere categoria B nu trebuie sa lipseasca pentru ca se ofera masina de serviciu. Pentru a comunica cu seful de atelier si colegii trebuie sa cunoasteti limba franceza la nivel conversational.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja