Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recrureaza doi SUDORI TIG / MIG cu experienta, ce vor avea urmatoarele responsabilitati: - executia de suduri TIG / MIG in inox; - citirea si interpretarea planurilor tehnice; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; - respectarea modurilor operatorii determinate; - potrivirea pieselor in vederea sudarii; - respectarea regulilor de sanatate, securitate si de mediu; - participarea la intalniri si formari profesionale. Beneficii: - salarizare de 2100 euro/luna brut; - posibilitatea efectuarii de ore suplimentare remunerate conform legii; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea prelungirii contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta de lucru pe un post similar in tara sau in strainatate; - cunoasterea limbii franceze la nivel mediu (conversational); - eficienta ridicata in sudura TIG / MIG ; - permis de conducere categoria B; - seriozitate si dorinta de munca; - conditie fizica buna.

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja