Detalii loc de munca

Descrierea jobului

World Job Employment Agency recruteaza SUDORI pentru Construcție și renovare - navele Marinei Militare - Bremerhaven, Germania. BENEFICII: - Cazare + masa asigurata - Transport asigurat - Asigurare platita - Contract de munca legal / durata proiectului 2 ani - Tarifare: 14 euro/ora net Data estimata a plecarii: Septembrie 2014 ATENTIE: NU ACCEPTATI OFERTE CARE VIN IN NUMELE NOSTRU DE LA ADRESE DE EMAIL DIFERITE DECAT CEA A COMPANIEI (ADRESA CU HR) SI NU PLATITI COMISIOANE CARE SE CER IN NUMELE COMPANIEI NOASTRE

Cerinte

CERINTE: - Cunostinte de: TIG (111, 141, 160, 172), MIG (130, 135, 140), MAG (ex. 135, 136) - Minim doi ani experiență - Abilitatea de a lucra în condiții grele - Atestate/autorizatii specifice Semnare pre-contract de munca (dupa verificarea documentelor si indeplinirii cerintelor): 200 ron (rezervare post + demersuri angajare) World Job Employment Agency se obliga la returnarea sumei in cazul ne-angajarii din motive ce tin de angajator.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja