Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Ce vei face? - Responsabilitati - • iIdentifica detaliile tehnice si tehnologice ale procedeului de sudare / taiere; • Identifica caracteristicile ansamblului care urmeaza sa fie realizat; • Controleaza si receptioneaza materialele necesare lucrarilor, utilizand doar materiale conforme; • Selecteaza si pregateste materiaului de adaos pentru sudare; • Curata suprafetele in conformitate cu precizarile din documentatia tehnica; • Controleaza calitatea cordonului de sudura realizat sau a taierii si anunta seful direct in cazul aparitiei de neconformitati, urmand a intreprinde masurile de remediere stabilite; • Toate activitatile sunt desfasurate in conformitate cu normele de protectie a muncii specifice locului de munca; • Toate lucrarile sunt efectuate cu respectarea cerintelor de calitate impuse prin norme specifice.

Cerinte

Cum ne dorim să fii? - Cerinte - • Studii medii: liceu sau scoala profesionala; • Persoane cu si fara autorizatie/calificare de sudor; • Spirit de observatie; • Persoane punctuale si responsabile; • Insusiri de personalitate: capacitate de concentrare si analiza; • Abilitati de comunicate interpersonala cu colegii si cu seful direct • Persoane disponibile la deplasari; • Permis de conducere categoria B. *Obligatoriu - Orice limba straina!* Ce îți oferim?...si alte beneficii... • Salariu atractiv; • Bonusuri; • Tichete de masa in valoare de 10 RON; • 22 de zile de concediu de odihna pe an; • Ore suplimentare platite cu 100% sau 200%; • Diurna; • Posibilitatea unui loc de munca sigur; • Instruire la locul de munca; • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai