Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, un renumit grup de firme din Brasov, candidati pentru postul sudor electric si autogen pentru sudura instalatii sub presiune. Se asigura in mod gratuit cazare si transport pentru perioada detasarilor. Pentru detasarile in saniterele din Romania se ofera in plus fata de salariu o diurna de 16 lei pentru fiecare zi lucrata. Cazarea este suportata de angajator si se face in apartamente de 2-3 camere, cu cate 2-3 persoane in camera. Nu se fac cazari in baraci. Transportul este de asemenea suportat de angajator. O data la doua saptamani se asigura transport gratuit in Brasov. Se ofera gratuit echipament de lucru. • Responsabilitati: - Realizarea in conditii de calitate a lucrarilor de sudura la obiectivele din tara la care este repartizat;

Cerinte

- Studii medii in de specialitate sau calificare in meserie; - Autorizare ISCIR; - Minim un an exprienta in realizarea lucrarilor de sudura instalatii sub presiune - Disponibilitate pentru deplasari in tara; - Persoana foarte bine organizata si meticuloasa, capabila sa finalizeze sarcinile in termenul stabilit; - Capacitate de adaptare rapida intr-un nou colectiv; - Disponibilitate pentru program de santier; - Rezistenta la stres;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja