Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Pentru o companie din FRANTA care activeaza in domeniul naval, se cauta sudori in aluminiu cu autorizatie MIG valabila. Se va lucra atat la bordul navelor, cat si in atelier. Conditii Salariale: aprox. 1913 euro (la 37h/saptamana, posibile ore suplimentare) + 8.52 euro/zi (numai daca se va lucra in schimburi). Exista posibilitatea sa unei platiti in avans (70% din salariu pe o saptamana), iar la finalul lunii se face regularizarea. Data de stat: 04.05.2015 Perioada contractuala: 04.05.2015 - 11.09.2015 (cu posibilitate de prelungire) Responsabilitati: Candidatii trebuie sa aiba cunostinte in: - interpretarea planului si identificarea procedeului de sudura dupa plan - alegerea parametrilor de sudura - utilizarea uneltelor manuale si aparatelor semi-automate - se va lucra in domeniul naval - materialul folosit va fi aluminiu de 4-8 mm - se va suda atat la colt, cat si cap la cap in toate pozitiile (orizontala, vertical-ascendent, vertical-descendent, cornisa, orizontal peste cap, etc. ) Alte informații: Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari Nu percepem comisioane !!!

Cerinte

- minim 3-5 ani experienta in domeniul naval - autorizatie valabila pe procedeul 135 - cunoastinte de limba franceza sau engleza la nivel conversational - citirea si interpretarea plan - detinerea unei diplome de sudor - cunostinte in sudura cap la cap / la colt - cunostinte in sudura in toate pozitiile (orizontala, vertical- ascendent, vertical-descendent, cornisa, orizontal peste cap, etc.) Studii: Școală profesională  Limbă străină: Engleză: Mediu; Franceză: Mediu;

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja