Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza SUDORI ALUMINIU ( cu autorizatii valabile ) pentru proiecte in ANGLIA(reparatii si constructii noi) NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Beneficii Oferite Program : 66 ore / saptamana Contract : 12 luni – rotatie 8 saptamani in Anglia – 4 saptamani acasa Salariul : 8.5 - 9 lire sterline NET/ora Diurna de hrana :se va plati numerar dupa prima saptamana de lucru,aceasta suma va fi scazuta din salariul lunar Taxele si impozitele sunt platite separat de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu Locatie de job: santiere UK Tip proiect: constructii noi -Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia -Angajatorul asigura cazarea in Anglia

Cerinte

- Autorizatii valabile (sudura de teava aluminiu,material group 21,22,23) - De preferat cunostinte de limba engleza(nu este obligatoriu) - Fara cazier judiciar

15 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja