Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza SUDORI ALUMINIU ( cu autorizatii valabile ) pentru proiecte in ANGLIA NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Beneficii Oferite Program : 56 ore / saptamana ( garantate ) In medie se vor lucra 60-70 ore/ saptamana Contract : 12 luni – rotatie 8 saptamani in Anglia – 4 saptamni acasa Salariul: 8.5 - 9 lire sterline NET/ora Diurna de hrana:se va plati numerar dupa prima saptamana de lucru . Aceasta suma va fi scazuta din salariul lunar Taxele si impozitele sunt platite separat de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu Locatie de job: santiere UK Tip proiect: constructii noi -Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia -Angajatorul asigura cazarea in Anglia

Cerinte

- Autorizatii valabile (sudura de teava aluminiu,material group 21,22,23) - De preferat cunostinte de limba engleza(nu este obligatoriu) - Fara cazier judiciar

15 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja