Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC – Agentie de Munca Temporara, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii dupa procedeul MAG 135/136 si SAW 121. Punctul de lucru este in Italia. Responsabilitati: • realizarea sudurii dupa procedeul MAG 135/136 si SAW 121. • sudeaza subansamble metalice pentru diverse lucrari;

Cerinte

Cerinte: • experienta in sudura de tip MAG 135/136 si SAW 121 de minim 2 ani; • abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare); • cunostinte de desen tehnic; • limba italiana – nivel mediu; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă; • se ofera cazare si transport gratuit la locul de munca; • activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate Observatii: CV-urile pot fi trimise impreuna cu anexe ce vor contine copii dupa certificatele sau atestatele detinute. Transmiterea candidaturilor Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail polarasrl @ yahoo.com. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Detalii si informatii suplimentare se pot obtine la nr. de tel. 0232/274117.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Italiana

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja