Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDORI MAG IN ARMATURA OTEL in Franta. Cautam pentru clientul nostru din Franta o echipa de 2 Sudori MAG care vor lucra in atelier. Responsabilitatile postului: -executia de suduri MAG pentru armaturi de otel in conformitate cu proiectele date; -pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; -potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; -citirea si interpretarea desenelor tehnice, citirea planurilor, taiat cu ghilotina si ferastrau metalic; -curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati. Beneficii: -salarizare de 1600 euro brut /luna; -cazare asigurata; -transportul pana in Franta este asigurat; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -sudura de mare precizie MAG in armaturi; -experienta de lucru pe un post similar in tara sau in strainatate; -citire si interpretare desene tehnice; -conditie fizica buna; -seriozitate si dorinta de munca; -experienta de munca in strainatate constituie avantaj; -permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja