Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-> Producția de caroserii în schimburi respectând proceduri standardizate -> Sudarea de ansambluri din aluminiu -> Verificarea calității sudurii și simpla documentare a acesteia -> Participarea la dezvoltarea continuă a proceselor de sudare și producție -> Menținerea standardului de calitate, siguranța muncii și protecția mediului -> Îndeplinirea la timp a programului de producție în ceea ce privește calitatea, cantitatea și rentabilitatea conform caietului de sarcini Beneficii: ->Școlarizare/instruire specializată ->Asigurăm cazarea contra unui cost scăzut ->Se organizează grupuri pentru transport ->Salariul pe ora incepe de la 10,61 Euro si creste constant iar dupa 7 luni ajunge la 15 Euro/ora ->Concediu plătit și primă de Crăciun (după primul an) ->Prestații în temeiul convenției colective (după perioada de probă) ->Plata la timp ->Consultare personală și individuală

Cerinte

->Ucenicie/Calificare profesională în domeniul prelucrării metalului ->Cunoștințe practice (demonstrabile) ca sudor MIG ->Preferabil experiență în construcția/producția de caroserii ->Experiență ca sudor MIG în producția în serie ->Preferabil experiență în producția de automobile ->Un simț dezvoltat al calității -->Capacitatea de a lucra în echipă ->Disponibilitate, inițiativă și flexibilitate ->Comunicativ ->Limba germană obligatorie în scris și vorbit: nivel mediu

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja