Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Franta o echipa de 4 sudori MIG-MAG ce vor lucra in atelier. Responsabilitatile sunt: - executarea de suduri MIG-MAG pentru armaturi de otel in conformitate cu proiectele date; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura semiautomatice; - potrivirea pieselor in vederea taierii si sudarii; - citirea si interpretarea desenelor tehnice; - curatarea si verificarea partilor de eventualele defecte sau impuritati. Beneficii: - salarizare bruta de 1400 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta de lucru pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare desene tehnice; - permis de conducere categoria B; - persoana serioasa si responsabila.

4 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja