Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

SC Infomunca SRL recrutam sudori pentru mai multe comanii din Olanda. Responsabilitati principale: Sa determinați echipamentul sau metoda de sudare adecvată pe baza cerințelor Sa setați componentele pentru sudură în funcție de specificații (de exemplu, tăiați materialul cu ferăstraie electrice pentru a se potrivi măsurătorilor) Sa operați uneltele de prelucrare a unghiului pentru a pregăti piesele care trebuie sudate Sa alineați componentele folosind etriere, rigle, etc. și piesele de prindere Construirea pieselor de sudat folosind echipamente de sudura manuale sau semi-automate in diferite pozitii (verticale, orizontale sau deasupra capului) Sa reparați utilaje și alte componente prin sudarea pieselor și golurile de umplere Sa testati și sa inspectați suprafețele sudate și structura pentru a găsi defecte DATA DE INCEPERE: IANUARIE 2018!!! Clientul nostru ofera: -mediu de lucru placut -salarizare: intre 14-16 euro/ora brut -cazare gratuita -transport spre locul de munca gratuit -contract de munca in Olanda cu toate beneficiile incluse -daca nu aveti cursul de VCA va trebui facut acolo contra sumei de 200 euro

Cerinte

Dacă doriți să aplicați la această poziție, aveți nevoie de: - cel puțin 3-4 ani experiență de muncă similară; - experienta in utilizarea echipamentelor de sudare si coduri ( de exepmplu 135 and 136MIG/MAG sau 141 TIG.) -experienta in utilizarea uneltelor manuale si electrice -abilitati de citire a desenelor si documentelor tehnice -detinerea unui certificat care sa ateste profesia ( daca nu aveti, este posibil sa il obtineti in Olanda contra sumei de 100 euro)

5 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai