Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDORI TIG in Franta. Recrutam pentru o importanta companie din Franta 2 sudori TIG ce vor lucra la constructia unei centrale nucleare. Responsabilitatile postului sunt: -pregatirea si verificarea aparatului de sudura; -potrivirea piesele in vederea sudarii; -aplicarea sudurii TIG in tevi din otel carbon si otel inoxidabil; -utilizarea dispozitivelor de masurare pentru controlarea sudurii. Beneficii: -salarizarea de 1700 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-calificare specifica postului; -vasta experienta in domeniu; -cunostinte de citire planuri tehnice; -abilitatea de a lucra la inaltime; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -permis de conducere categoria B; -posibilitatea de a pleca cu masina personala; -persoane harnice si autonome.

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja