Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Belgia o echipa de 4 sudori-tubulatori cu experienta in domeniul instalatiilor. Responsabilitati: - pozitionarea, asamblarea si instalarea sistemelor de tubulatura; - asigurarea tevilor de structura cu bracheti, cleme si carlige folosind unelte de mana si electrice; - realizarea procedurilor de sudura electrica si TIG; - asamblarea si instalarea diferitelor tipuri de tevi, tuburi si fitinguri metalice, in special otel. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - experienta de lucru cu tevi din otel si a procedurilor de sudura electrica si TIG; - permis de conducere categoria B.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja