Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

DESCRIEREA POSTULUI: • acestia trebuie sa stie sa realizeze sudura in MIG/MAG • Executarea lucrarii dupa desen tehnic • Sa aiba experienta si diploma sau autorizatii de sudor MIG-MAG VA OFERIM: • Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania • Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajator • Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana • Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensie • Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale • Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru • Concediu 24 de zile pe an • Prime de concediu si de Craciun • Asistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana (inregistrare, obtinerea unei clase fiscale favorabile, gradinita, alocatie pt. copii etc.) • Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUIT • Acces usor la locul de munca, asistenta in organizarea calatoriei dumneavoastra in Germania si multe altele. • Nu percepem nici un fel de comision!!!

Cerinte

CERINTE: • Cunoasterea limbii germane la nivel conversational • Carnet de conducere Cat.B prezinta un avantaj • Disponibilitate pentru a lucra in schimburi • Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta • Forma fizica buna • Spirit de echipa

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai