Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam tubulatori cunostinte izometrie, lacatusi navali cunostinte plan tehnic si sudori argon (TIG, 141) cu autorizatie G.Loyd, BVeritas, DNV cu experienta si cunostinte sudura procedeul 111/136 ptr.lucrari in Norvegia. Transport,cazare,alocatie hrana echipament lucru asigurate de angajator,contract de munca norvegian salariu 2.840 pe luna program 54 de ore pe saptamana. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita C.V. in limba engleza la adresa de email specificata

Cerinte

Recrutam tubulatori cunostinte izometrie, lacatusi navali cunostinte plan tehnic si sudori argon (TIG, 141) cu autorizatie G.Loyd, BVeritas, DNV cu experienta si cunostinte sudura procedeul 111/136 ptr.lucrari in Norvegia. Transport,cazare,alocatie hrana echipament lucru asigurate de angajator,contract de munca norvegian salariu 2.840 pe luna program 54 de ore pe saptamana. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita C.V. in limba engleza la adresa de email specificata.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja