Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Angajam soferi de tir cu si fara experienta ptr transporturi in show business! Angajam soferi profesionisti care: * Doresc sa castige bani si sa viziteze cele mai frumoase orase din Europa * Doresc sa participle la importante concerte si evenimente pe intreg cuprinsul Europei * Sunt seriosi si au spirit de echipa * Sa inteleaga si sa vorbeasca limba engleza Oferim: * Venituri de top – pana la 2300 euro pentru o luna intreaga * Diurna zilnica la nivel de top * Salariul de baza in tara * Orele suplimentare de noapte si weekend platite * Bonus intre 0-160 euro * Traininguri periodice * Intre 8-10 plecari acasa cu avionul pe an *Smartphone cu internet platit de catre firma

Cerinte

permis categoria C si CE, nivel satisfacator de limba engleza, disponibilitate si flexibilitate, seriozitate, spirit de echipa . Cautam soferi cu sau fara experienta. Se asigura trainning inainte de inceperea lucrului si la locul de munca .

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai