Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de sablatori cu jet de apa.Locurile de munca sunt disponibile in santierul naval din Goes, Olanda. Candidatii vor avea activitati specifice ,cum ar fi : -Pregatirea suprafetei de vopsit prin sablare mixta , inlaturarea gritului, urmand spalarea cu jet de apa si uscarea suprafetei -Intretinerea echipamentului si a sculelor, respectarea normelor de protectie a muncii, a programului si pauzelor de lucru conform contractului. Se incheie contract de munca pe perioada de minim 6 luni cu posibilitate de prelungire. Cazarea este asigurata gratuit de catre angajator +este asigurat transportul de la cazare la locul de munca si retur. Salarizarea : 6-7 euro pe ora . Program de lucru : 6 zile pe saptamana : 8-10 ore/zi cu posibilitate de a face ore suplimentare. Cunostinte de limba engleza la nivel conversational , detinerea permisului auto categoria B constituie avantaj. Persoanele care indeplinesc cerintele angajatorului sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerintele angajatorului; - experienta pe post similar constituie avantaj - cunostinte de limba engleza nivel mediu - permis auto categoria B - disponibilitate de prezentare la post conform cerintelor angajatorului

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja